Hakkımızda

Tekdağ Medya Reklam Tanıtım ve Prodüksiyon Hizmetleri, Tekdağ Medya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanıyla kuruldu. Tekdağ Medya, gazete, televizyon, basım yayın, reklam ve teknik alanlarda ki uzmanlıkları ile sektörde elde ettiği birikimler doğrultusunda kurulmuş bir reklam tanıtım ve prodüksiyon şirketidir. 

Uz. Dr Hasan TEKŞAHİN,  Dr. Murat ÜSTÜNDAĞ ve Medya Planlama Uzmanı Duygu ULUDAŞDEMİR tarafından kurulan firmamız medya sektöründeki gelişmeler ve güçlü alt yapısıyla birlikte yola çıkmıştır.

Tekdağ Medya çalışma hayatına başladığı günden beri birçok başarılı projeye imza atmıştır. Şirketimiz tanıtım, reklam, belgesel çalışmaları ve firmaların kurumsal reklam ihtiyaçlarını karşılayarak yenilikçi ve özgün fikirlerle sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Tüm dünya medyasını takip edebilecek teknolojik alt yapısı, dinamik ve cesur bakış açısıyla büyümeyi sürdüren Tekdağ Medya, kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte özel sektörlere Prodüksiyon, Sosyal Medya Takibi, Grafik Tasarım, Web sitesi, Uygulama Yazılımları ve Medya Planlama - Analizi alanlarında hizmet vermektedir.